Who?

Ons team bestaat uit onderstaande mensen. Door intensief en vooral slim samen te werken, komen we tot grote prestaties. Fairlane is altijd op zoek naar nieuwe collega’s. Kijk hier voor vacatures.

Tim Bleijie (Senior Consultant) – tim.bleijie@badenochandclark.nl

Guillermo Castillo (Managing Consultant) – g.castillo@fairlane.nl


lara

Lara Erdtsieck (Director) – l.erdtsieck@fairlane.nl

Hajar Essamii (Consultant) – hajar.essamii@badenochandclark.nl

Sabine Evers (Consultant) – sabine.evers@badenochandclark.nl

Franca Gille (Senior Consultant) – f.gille@fairlane.nl

Joris Jansen (Senior Consultant) – joris.jansen@badenochandclark.nl 


Kiki Jansen (Consultant) – kiki.jansen@badenochandclark.nl


Foto Fairlane 300x300

Jolien van der Kleij (Content Marketeer) – j.vanderkleij@fairlane.nl


unnamed (1)

Frank van Loon (Managing Director) – f.vanloon@fairlane.nl


Sondra Lusaite (Senior Consultant) – sondra.lusaite@badenochandclark.nl 


Ani Mikhailian (Managing Consultant) – a.mikhailian@fairlane.nl 


Stan Russell (Senior Consultant) – s.russell@fairlane.nl


Denniscropzw

Dennis van Staveren (HR & Operations Manager) – d.vanstaveren@fairlane.nl

Elise van Steenwijk (Senior consultant) – elise.van.steenwijk@badenochandclark.nl


Lisanne Stofkooper (Senior Consultant) – lisanne.stofkooper@badenochandclark.nl 


hj

Henk-Jan Vrieling (Director) – hj.vrieling@fairlane.nl