Who?

Ons team bestaat uit onderstaande mensen. Door intensief en vooral slim samen te werken, komen we tot grote prestaties. Fairlane is altijd op zoek naar nieuwe collega’s. Kijk hier voor vacatures.


Guillermo Castillo (Managing Consultant) – g.castillo@fairlane.nl


lara

Lara Erdtsieck (Director) – l.erdtsieck@fairlane.nl

Hajar Essamii (Consultant) – hajar.essamii@badenochandclark.nl

Francacropzw

Franca Gille (Consultant) – f.gille@fairlane.nl

Joris Jansen (Senior Consultant) – joris.jansen@badenochandclark.nl 


Kiki Jansen (Consultant) – kiki.jansen@badenochandclark.nl


Foto Fairlane 300x300

Jolien van der Kleij (Content Marketeer) – j.vanderkleij@fairlane.nl


unnamed (1)

Frank van Loon (Managing Director) – f.vanloon@fairlane.nl


Sondra Lusaite (Senior Consultant) – sondra.lusaite@badenochandclark.nl 


Ani Mikhailian (Managing Consultant) – a.mikhailian@fairlane.nl 


ans@fairlane.nl

Stan Russell (Senior Consultant) – s.russell@fairlane.nl



Denniscropzw

Dennis van Staveren (HR & Operations Manager) – d.vanstaveren@fairlane.nl


Lisanne Stofkooper (Senior Consultant) – lisanne.stofkooper@badenochandclark.nl 


hj

Henk-Jan Vrieling (Director) – hj.vrieling@fairlane.nl


Justine Wildöer (Projectmanager) – j.wildoer@fairlane.nl

Joeri  van der Zee (Senior Consultant) – joeri.van.der.zee@badenochandclark.nl